Uit ervaring weten wij dat dit echt de leukste wijnproeverijen zijn om mee te maken. Het idee is vrij eenvoudig: We proeven 10 topwijnen van gemiddeld 50 euro per fles. Wij vertellen het verhaal en leggen alles uit over de wijnen. Vanzelfsprekend zorgen we ook dat er, tegen het einde van de proeverij, een lekkere kaasplank op tafel komt.
Zin in een avond vol topwijnen en bijzondere verhalen? Dan wil je deze proeverij niet missen! Op donderdag 16 april 2026 proef je samen met een kleine groep wijnliefhebbers 10 exclusieve wijnen, elk met een gemiddelde winkelwaarde van circa € 50 per fles.
Een goede vriend van Siersma Wijnadvies én een belangrijk gezicht binnen Jordan Wine Estate komt naar onze winkel in Huizen: Nick Siersema. Nick is de schoonzoon van eigenaar Gary Jordan en speelt een belangrijke rol binnen de Jordan-familie, onder meer bij hun vestiging in Sussex, Zuid-Engeland. Extra bijzonder: Nick werd zelf geboren in Huizen.
Op woensdagavond 29 april duiken we samen in de inspirerende wijnwereld van de Elzas. Dat doen we niet alleen: de exportmanager van het gerenommeerde wijnhuis Domaines Schlumberger komt speciaal langs om ons mee te nemen in het verhaal achter dit bijzondere domein en natuurlijk in de wijnen zelf.