Op zaterdag 17 juni zullen wij in onze vestiging in Baarn Katy Jordan te gast hebben. Katy is eigenaresse van het beroemde wijnhuis Jordan Wines in Stellenbosch in Zuid-Afrika. Hier maakt ze met haar man en team fantastische pure wijnen van veel verschillende druivenrassen.
Bezoek
Wij waren zelf al een paar keer op bezoek bij Jordan Wines (waar je overigens ook super lekker kan eten!) en zijn enorm enthousiast over de hoge kwaliteit van de wijnen.
Zaterdag 17 juni 14:00 - 17:00
Kom ook de wijnen proeven bij ons in de winkel in Baarn. Katy zal van 14:00 tot 17:00 uur aanwezig zijn. Je kan geheel vrijblijvend even binnen lopen!
Zin in een avond vol topwijnen en bijzondere verhalen? Dan wil je deze proeverij niet missen! Op donderdag 16 april 2026 proef je samen met een kleine groep wijnliefhebbers 10 exclusieve wijnen, elk met een gemiddelde winkelwaarde van circa € 50 per fles.
Een goede vriend van Siersma Wijnadvies én een belangrijk gezicht binnen Jordan Wine Estate komt naar onze winkel in Huizen: Nick Siersema. Nick is de schoonzoon van eigenaar Gary Jordan en speelt een belangrijke rol binnen de Jordan-familie, onder meer bij hun vestiging in Sussex, Zuid-Engeland. Extra bijzonder: Nick werd zelf geboren in Huizen.
Op woensdagavond 29 april duiken we samen in de inspirerende wijnwereld van de Elzas. Dat doen we niet alleen: de exportmanager van het gerenommeerde wijnhuis Domaines Schlumberger komt speciaal langs om ons mee te nemen in het verhaal achter dit bijzondere domein en natuurlijk in de wijnen zelf.