We hebben ondertussen meerdere hele mooie wijnen aan ons assortiment toegevoegd. En dit zijn enorme hardlopers geworden. De wijnwereld is continu in beweging en zo bewegen we mee. Nu kunnen we ons helemaal voorstellen, dat je nog niet al onze wijnen hebt geproefd. Hiervoor komen we met dé oplossing!
Vrijdagmiddagje gezelligheid
Op vrijdag 2 December om 16:00 zetten we 25 flessen wijn open van onze absolute hardlopers! Samen met een heerlijke kaasplank van CEES. kun je de verschillende wijnen proeven die bij deze gezellige proeverij over de hele winkel in Baarn zullen worden verspreid.
We gaan er een gezellige vrijdagmiddagborrel van maken!
Wij organiseren op donderdagavond 28 mei een prachtige Italiaanse wijnproeverij in onze vestiging in Baarn. Tijdens deze avond neemt een deskundige wijnspecialist je mee langs de mooiste wijngebieden en druivenrassen van Italië. Natuurlijk wordt er daarbij volop geproefd.
Wat in het vroege voorjaar van 2024 begon als een droom, werd in 2025 werkelijkheid: een eigen Nederlandse wijn. In vier afleveringen namen we jullie mee in het complete proces van wijnmaken in Twente. En nu, ruim een half jaar na de oogst, is de wijn eindelijk klaar en zijn we zover om ‘ons kindje’ aan het grote publiek te presenteren.
Dit jaar bestaat Siersma Wijnadvies 20 jaar! En dat gaan we vieren met een groots jubileumfeest in ’t Vitus in Blaricum.
Op vrijdagavond 28 augustus ben je welkom voor een schitterend 4-gangen shared dining aan lange aanschuiftafels. Tijdens deze avond blikken we met alle zintuigen terug op 20 jaar Siersma Wijnadvies. Uiteraard met bijzondere wijnen en heerlijke gerechten.