Dit is zonder twijfel een van de meest geliefde proeverijen om bij te wonen! Het concept is simpel: samen proeven we 10 exclusieve wijnen, elk met een gemiddelde waarde van € 50 per fles. Terwijl je geniet van deze prachtige wijnen, vertellen we je de verhalen achter elke fles en geven we uitgebreide uitleg over hun herkomst en karakter. We sluiten de avond af met een heerlijk gevulde kaasplank om het proeven perfect te laten samengaan met wat lekkers.
Praktische informatie:
Locatie: Siersma Wijnadvies, Huizen
Datum: Donderdag 10 oktober 2024
Tijd: 19:30 – 21:30
Kosten: € 50,- per persoon
Deelnemers: maximaal 15 personen
Wees er snel bij, want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor deze exclusieve avond!
Zin in een avond vol topwijnen en bijzondere verhalen? Dan wil je deze proeverij niet missen! Op donderdag 16 april 2026 proef je samen met een kleine groep wijnliefhebbers 10 exclusieve wijnen, elk met een gemiddelde winkelwaarde van circa € 50 per fles.
Een goede vriend van Siersma Wijnadvies én een belangrijk gezicht binnen Jordan Wine Estate komt naar onze winkel in Huizen: Nick Siersema. Nick is de schoonzoon van eigenaar Gary Jordan en speelt een belangrijke rol binnen de Jordan-familie, onder meer bij hun vestiging in Sussex, Zuid-Engeland. Extra bijzonder: Nick werd zelf geboren in Huizen.
Op woensdagavond 29 april duiken we samen in de inspirerende wijnwereld van de Elzas. Dat doen we niet alleen: de exportmanager van het gerenommeerde wijnhuis Domaines Schlumberger komt speciaal langs om ons mee te nemen in het verhaal achter dit bijzondere domein en natuurlijk in de wijnen zelf.