Op zaterdag 4 februari a.s. hebben we, als vanouds, een wijnboer bij ons te gast in de winkel. Dit keer zal Stéphane Vedeau te gast zijn van 14:00 tot 17:00 uur in onze winkel in Huizen. Stéphane Vedeau is een groot begrip in de wijnwereld. Hij maakt fantastische wijnen bij La Ferme du Mont.
Ook heeft zijn moeder een schitterend wijnbedrijf in het noorden van de Rhône: Domaine Boutin. Hier is hij verantwoordelijk oor o.a. de productie van Hermitage en Côte de Rotie.
Wij zullen een mooie range van zijn wijnen laten proeven en natuurlijk is er alle mogelijkheid om alles te vragen aan deze bevlogen wijnmaker. Ook kunnen de wijnen deze middag met een extra mooie prijs worden gekocht.
De winkel is gewoon open. Kom dus geheel vrijblijvend binnen lopen!
Al jarenlang importeren wij met veel plezier de wijnen van SKAAP Wines naar Nederland. Ruim negen jaar geleden werden we zelfs mede-eigenaar van dit bijzondere Zuid-Afrikaanse wijnhuis, dat volledig draait op kwaliteit, passie en betrokken ondernemerschap.
Op donderdagavond 19 februari organiseren wij, in samenwerking met Café-Restaurant De Krachtcentrale, een fantastisch Winemakers Dinner. Dit keer reizen we af naar Zuid-Frankrijk, waar wijnhuis Plaimont de wijnen verzorgt.
Op donderdagavond 26 februari 2026 organiseert Siersma Wijnadvies weer een inspirerende masterclass over Bordeaux. Tijdens deze avond nemen we je mee naar het hart van dit iconische Franse wijngebied. Je ontdekt de verschillende subregio’s, leert de belangrijkste druivenrassen kennen en hoort wat Bordeaux nu echt zo bijzonder maakt.