Op zaterdag 4 februari a.s. hebben we, als vanouds, een wijnboer bij ons te gast in de winkel. Dit keer zal Stéphane Vedeau te gast zijn van 14:00 tot 17:00 uur in onze winkel in Huizen. Stéphane Vedeau is een groot begrip in de wijnwereld. Hij maakt fantastische wijnen bij La Ferme du Mont.
Ook heeft zijn moeder een schitterend wijnbedrijf in het noorden van de Rhône: Domaine Boutin. Hier is hij verantwoordelijk oor o.a. de productie van Hermitage en Côte de Rotie.
Wij zullen een mooie range van zijn wijnen laten proeven en natuurlijk is er alle mogelijkheid om alles te vragen aan deze bevlogen wijnmaker. Ook kunnen de wijnen deze middag met een extra mooie prijs worden gekocht.
De winkel is gewoon open. Kom dus geheel vrijblijvend binnen lopen!
Op donderdagavond 21 mei organiseren we in Huizen misschien wel de leukste en meest bijzondere wijnproeverij van het jaar. Het principe is eenvoudig, de wijnen zijn dat absoluut niet. Met een select gezelschap van 10 personen openen we 10 bijzondere wijnen met een gemiddelde waarde van € 100 per fles. Zo krijg je de kans om enkele van de mooiste en meest indrukwekkende wijnen ter wereld te proeven, in een intieme en ontspannen setting.
Wij organiseren op donderdagavond 28 mei een prachtige Italiaanse wijnproeverij in onze vestiging in Baarn. Tijdens deze avond neemt een deskundige wijnspecialist je mee langs de mooiste wijngebieden en druivenrassen van Italië. Natuurlijk wordt er daarbij volop geproefd.
Dit jaar bestaat Siersma Wijnadvies 20 jaar! En dat gaan we vieren met een groots jubileumfeest in ’t Vitus in Blaricum.
Op vrijdagavond 28 augustus ben je welkom voor een schitterend 4-gangen shared dining aan lange aanschuiftafels. Tijdens deze avond blikken we met alle zintuigen terug op 20 jaar Siersma Wijnadvies. Uiteraard met bijzondere wijnen en heerlijke gerechten.