Op donderdagavond 4 april vanaf 18:00 uur zijn wij te gast in de schitterende winkel van Gert-Wim Hogeveen in Baarn. Als thema voor deze avond hebben wij: Duitsland. Een perfect wijnland voor de tijd van het jaar dat er aan gaat komen.
Wim Hogeveen Mannen
De herenmode winkel van Gert-Wim vinden we heel dichtbij onze nieuwe winkel in de Laanstraat in Baarn.
Wim Hogeveen Mannen
Laanstraat 65D
3743 BB BAARN
Aanmelden
U bent van harte welkom. We vragen enkel wel of u zich even aan wilt melden op info@wimhogeveen.nl
Zin in een avond vol topwijnen en bijzondere verhalen? Dan wil je deze proeverij niet missen! Op donderdag 16 april 2026 proef je samen met een kleine groep wijnliefhebbers 10 exclusieve wijnen, elk met een gemiddelde winkelwaarde van circa € 50 per fles.
Een goede vriend van Siersma Wijnadvies én een belangrijk gezicht binnen Jordan Wine Estate komt naar onze winkel in Huizen: Nick Siersema. Nick is de schoonzoon van eigenaar Gary Jordan en speelt een belangrijke rol binnen de Jordan-familie, onder meer bij hun vestiging in Sussex, Zuid-Engeland. Extra bijzonder: Nick werd zelf geboren in Huizen.
Op woensdagavond 29 april duiken we samen in de inspirerende wijnwereld van de Elzas. Dat doen we niet alleen: de exportmanager van het gerenommeerde wijnhuis Domaines Schlumberger komt speciaal langs om ons mee te nemen in het verhaal achter dit bijzondere domein en natuurlijk in de wijnen zelf.