Wist u dat Nederland de grootste afnemer is van de Spaanse Verdejo? Wij zijn in dit land dol op het enorm verleidelijke exotische fruit, wat deze druif te bieden heeft. Wij verkopen al vele jaren de Valdelagunde Verdejo Cuvée Especial van Pedro Escudero. Een werkelijke top Verdejo van zeer hoog niveau!
Deze Verdejo krijgt voor de helft wat eiken opvoeding. Iets wat deze Spaanse witte wijn net wat voller en rijker maakt dan zijn ‘normale’ broertje.
Korting
We zijn jarig en trakteren met korting tijdens de Wijnadvies Traktatie Maand. De Valdelagune Verdejo prijzen we op zaterdag 24 april af met 25%. Hierdoor kost de wijn per fles maar € 7,50!
In onze nieuwste documentaire over Rías Baixas vertellen we het verhaal van een bijzondere wijnregio in het noordwesten van Spanje. We nemen je mee langs de Atlantische kust, laten je kennismaken met de Albariño-druif en duiken in de karakteristieke stijl van de wijnen uit deze streek. Maar… soms gaat er ook iets mis.
In onze YouTube-serie 'De meest opvallende wijngebieden van Europa' verkennen we wijnregio’s die je niet direct bovenaan de lijst zou verwachten, maar dat misschien wél zouden moeten staan. Na onze eerste reis naar de Moezel trokken we dit keer naar het uiterste noordwesten van Spanje: Galicië.
Wat een ontzettend lekkere witte wijn hebben we weer gevonden als Wijn van de Maand: de Kaiken Semillon/Sauvignon uit Argentinië. Een smaakvolle, frisse wijn met karakter.