Dit weekend zijn wij op wijnreis geweest in de Côtes du Rhône. Collega Arjan Dijkman vloog zondagochtend naar het zuiden van Frankrijk om een kijkje te nemen bij Domaine Boutinot van de Engelse eigenaar: Louis Boutinot. Een bezoek aan de verschillende wijndorpen en wijngaarden, een uitgebreide proeverij en zelfs het maken van een ‘eigen cuvée’ stonden o.a. op het programma. Domaine Boutinot is een wijngoed in het zuiden van de Rhône en maakt geweldige wijnen. Vooral op het gebied van rood wordt het wijnhuis een echt ‘rising star’ genoemd. De wijnen van Boutinot zijn bij ons te koop in de winkel en webwinkel!
Naar aanleiding van Jorg zijn wijnreis naar Rueda hebben we twee bijzondere nieuwe wijnen aan ons assortiment toegevoegd. Tijdens zijn bezoek aan Menade ontdekte hij wijnen die echt uitblinken in kwaliteit en karakter. Beide flessen laten prachtig zien wat Noord-Spanje te bieden heeft met een Verdejo en een Godello van hoog niveau. De combinatie van puurheid, expressie en uitstekende prijs kwaliteit maakt ze echt het proeven meer dan waard. Een mooie toevoeging voor iedereen die houdt van frisse, elegante witte wijnen met diepgang.
Sinds kort hebben we een exclusieve WhatsApp-groep van Siersma Wijnadvies. In deze groep bieden we kleine, bijzondere partijen wijn aan die vaak zó schaars zijn dat ze niet eens op onze reguliere webshop verschijnen.
Deze maand hebben we de drie witte wijnen van False Bay in de aanbieding. Eigenlijk bijna onmogelijk, want: deze wijnen zijn normaal gesproken al absurd goed geprijsd voor de kwaliteit die je krijgt.