Dit weekend zijn wij op wijnreis geweest in de Côtes du Rhône. Collega Arjan Dijkman vloog zondagochtend naar het zuiden van Frankrijk om een kijkje te nemen bij Domaine Boutinot van de Engelse eigenaar: Louis Boutinot. Een bezoek aan de verschillende wijndorpen en wijngaarden, een uitgebreide proeverij en zelfs het maken van een ‘eigen cuvée’ stonden o.a. op het programma. Domaine Boutinot is een wijngoed in het zuiden van de Rhône en maakt geweldige wijnen. Vooral op het gebied van rood wordt het wijnhuis een echt ‘rising star’ genoemd. De wijnen van Boutinot zijn bij ons te koop in de winkel en webwinkel!
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.