De zomer is nog maar net voorbij, en toch denken wij in de wijnbusiness al weer een ruime tijd aan kerstgeschenken! De december maand is altijd een mooie maand om uw relaties te bedanken voor een jaar vol met loyaliteit. Siersma Wijnadvies bestaat dit jaar 10 jaar; dat betekent dat we ook al 10 jaar ervaring hebben met het maken van al uw kerstgeschenken/ relatiegeschenken. Wij kunnen vooral zeer goed met u meedenken en een perfect voorstel op maat voor u maken. Vraag gerust meer informatie aan door ons te bellen of te mailen. Natuurlijk bent u ook altijd welkom bij ons in de wijnwinkel in Huizen.
Gisteren vond de uitreiking plaats van de allereerste Gert Crum Wijnschrijfprijs. De feestelijke bijeenkomst werd gehouden in de residentie van de Franse ambassade in Den Haag. Er werden twee prijzen uitgereikt: de publieksprijs en de juryprijs.
Sommige wijnen komen en gaan. Andere worden onderdeel van het DNA van je bedrijf. SKAAP Sauvignon Blanc hoort inmiddels echt bij Siersma Wijnadvies. We werken al jaren met deze bijzondere Zuid-Afrikaanse wijn en sinds 2016 zijn we zelfs mede-eigenaar van SKAAP Wines. Misschien zijn we dus een beetje bevooroordeeld.
Champagne kennen we als fris, elegant en relatief licht in alcohol. Meestal staat er zo’n 12% op het etiket. Maar de oogst van 2026 zet de Champagnestreek voor een bijzonder probleem: de druiven zijn zó rijp dat op sommige plekken potentiële alcoholpercentages van 14 en zelfs 15% zijn gemeten. Dat is voor Champagne ongekend hoog.