De zomer is nog maar net voorbij, en toch denken wij in de wijnbusiness al weer een ruime tijd aan kerstgeschenken! De december maand is altijd een mooie maand om uw relaties te bedanken voor een jaar vol met loyaliteit. Siersma Wijnadvies bestaat dit jaar 10 jaar; dat betekent dat we ook al 10 jaar ervaring hebben met het maken van al uw kerstgeschenken/ relatiegeschenken. Wij kunnen vooral zeer goed met u meedenken en een perfect voorstel op maat voor u maken. Vraag gerust meer informatie aan door ons te bellen of te mailen. Natuurlijk bent u ook altijd welkom bij ons in de wijnwinkel in Huizen.
Als het eenmaal april is, dan kun je er echt niet meer omheen: de lente is begonnen! Alle bomen gaan bloeien en steeds vaker kun je lekker buiten een glas wijn drinken. Een heerlijke tijd, vinden wij. En hoewel wij ook in de winter gerust een fles rosé openmaken, is het ineens meer verantwoord om deze volwaardige lichtroze wijn in het openbaar te drinken. En wat is dat lekker!
San Gimignano is een dorpje in Toscane. Een uitzonderlijk dorpje kunnen we wel zeggen. Tussen het geweld van stevige rode wijnen zoals Chianti en Montepulciano maken ze hier vooral witte wijnen. En hele fijne, lieve, frisse witte wijnen zelfs. Van de Vernaccia-druif.
Vrijdag jl. hebben we enkel via een nieuwsflits per e-mail onze volledige allocatie Apostelhoeve Cuvée XII verkocht (nog echt maar 24 flesjes beschikbaar). Wat we er eigenlijk ook bij hadden moeten vertellen, is dat we dit jaar voor het eerst ook 60 flessen van de nieuwe mousserende wijn van De Apostelhoeve hebben mogen inkopen: Cuvée St. Pieter 2023.