Morgen is dan eindelijk onze grote overzichtsproeverij: ‘Ontdek het Onbekende’. We vieren dat Siersma Wijnadvies alweer 7,5 jaar bestaat. Voor deze proeverij hebben wij de bijzondere locatie van de Kalkovens in Huizen uitgezocht. Er zullen morgen verschillende wijnboeren aanwezig zijn uit o.a.: Frankrijk, Oostenrijk en Spanje! En alle wijnen die te proeven zijn kunt u ook nog eens met een mooi voordeel bestellen. Mocht u ook nog willen komen naar dit evenement, dat kan! Meldt u even aan op onze proeverijpagina. Volg de proeverij morgen via de Sociale Media via: #OntdekHetOnbekende
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.