HomeActueelNIEUW (En exclusief): Weingut Sutter | Oostenrijk
NIEUW (En exclusief): Weingut Sutter | Oostenrijk
Nieuws
24 mei 2023
Leestijd: 1 min
Weinviertel
Precies op het juiste moment kunnen wij vertellen dat we een prachtig nieuw wijnhuis in ons assortiment hebben: Weingut Sutter uit Weinviertel in Oostenrijk. Een heel goed wijnhuis dat wij exclusief naar Nederland weten te halen.
Vier soorten
We hebben op dit moment vier verschillende wijnen geselecteerd van het wijndomein. Twee verschillende van de Grüner Veltliner en ook een Riesling en Roter Veltliner.
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.