We hebben een mooie nieuwe rosé in het assortiment. La Vie en Rose van Chateau Roubine, AOC Côtes de Provence is een blend van 60% Tibouren en 40% Cinsault. Licht zalm roze van kleur met een reflectie van grijs. In de geur ontdek je onmiddellijk rozen, vers gemaaid gras en bloemblaadjes. De mond heeft finesse, rondheid en een mooie amplitude te wijten aan de ietwat vettige structuur van de wijn. De afdronk heeft een schitterende lengte. Heerlijke aroma’s van Engels snoep, anijs, nieuwe kleine venkel en tonen van vers rood fruit worden onthuld. Tibouren is harmonieus en bijzonder expressief. La Vie en Rose is een absolute top rosé voor de ware rosé liefhebber. En we moeten ook zeggen: Hij ziet er behoorlijk mooi uit!
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.