Omdat dit jaar Siersma Wijnadvies 10 jaar bestaat, kijken we het hele jaar naar de Wijnadvies TOP 10: De 10 meest verkochte wijnen aller tijden! Elke maand is er weer een hogere notering aan de beurt die dan ook 10% korting krijgt een maand lang!
Nummer 5
We zijn aangekomen bij de Top 5 en daar vinden we onze rode huiswijn vanaf de start van Siersma Wijnadvies: Heritage Cabernet/ Sauvignon. Een super lekkere volle rode wijn!
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.