De ontwikkelingen in Baarn voor onze tweede vestiging gaan goed. We zijn de afgelopen weken druk geweest met het verbouwen en langzaam begin je al echt een wijnwinkel te herkennen in het pandje aan de Laanstraat.
Opening
We weten ook al de datum waarop we voor het eerst onze deuren gaan openen. Dit zal stilletjes gebeuren op dinsdag 18 september. Op vrijdag 5 oktober zal er een officiële opening plaatsvinden.
Vorstelijk Proeven
Op zondag 30 september is er al direct een fantastisch evenement in Baarn: Vorstelijk Proeven. Natuurlijk zullen wij ons daar ook presenteren.
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.