De feestdagen zijn nog niet voorbij! Oud & Nieuw staat voor de deur. En wij zijn daarom ook deze maandag extra open. Zoekt u nog een leuk cadeau of wilt u alvast de voorraad weer aanvullen? Wij staan geheel voor u klaar. Natuurlijk hebben we ook een zeer mooi assortiment met Champagnes of andere mousserende wijnen.
Deze zaterdagmiddag hebben we Nick Siersema van Jordan Wines te gast in onze winkel in Huizen. Nick zal tussen 14:00 en 17:00 uur een zeer interessante greep uit het assortiment van dit Zuid-Afrikaanse wijnhuis laten proeven.
Soms proef je een wijn waarvan je direct denkt: dit klopt gewoon. Dat hadden wij met de wijnen van Bodega Matsu. En dus hebben we direct besloten: deze móeten in het assortiment. Bodega Matsu komt uit het ruige Toro, een wijngebied dat bekend staat om zijn krachtige, geconcentreerde rode wijnen.
Deze week hadden we in onze wekelijkse wijnpodcast niemand minder dan Jan Smit te gast. De Volendamse zanger is onlangs zijn eigen wijn gaan maken in Rioja: Vino Herrero. Een heerlijke frisse witte wijn.