HomeActueelReveur Chardonnay | Laatste 600 flessen!
Reveur Chardonnay | Laatste 600 flessen!
Nieuws
26 augustus 2022
Leestijd: 2 min
Laatste 600 flessen
Zoals je waarschijnlijk al in onze eerdere nieuwsberichten hebt gelezen, is er een heus tekort aan Zuid-Franse Chardonnay. Gelukkig hebben wij nog nét 600 flessen van de Reveur Grande Réserve Chardonnay kunnen inkopen! Hierna is deze voorlopig uitverkocht, aangezien wij dan moeten wachten op de nieuwe oogst. Er stonden al veel dozen van deze Chardonnay bij ons in reservering, dus de voorraad krimpt inmiddels al flink. Wees er dus snel bij!
Vraag & Aanbod
De schaarste in Zuid-Franse Chardonnay komt vooral door de grote vraag naar deze wijn. De oogst van 2021 was ook niet optimaal, waardoor het aanbod schaars is. De volle smaak, waar veel rijp fruit, hout en vanille in te ontdekken is, maakt deze wijn ontzettend populair bij menig wijnliefhebber. Hiedoor vliegen de dozen de winkel uit en moeten wij steeds vaker 'nee' verkopen. Daarom hebben wij ons uiterste best gedaan om bij onze importeur de allerlaatste 600 flessen los te weken.
De Reveur Grande Réserve Chardonnay is een ontzettend volle en rijke chardonnay. Je proeft de Zuid-Franse zon in het glas, wat zorgt voor een mooie volle wijn. Tonen van rijp fruit, zoals perzik en abrikoos, gecombineerd met een toets van vanille maken deze wijn ontzettend populair. Ondanks dat de wijn mooi vol is, heeft deze ook nog voldoende frisheid zodat de wijn mooi gebalanceerd blijft.
De allerlaatse 600 flessen staan nu in onze winkels, maar wees er snel bij. OP = OP!
We zijn weer onderweg voor onze YouTube-serie ‘De Meest Opvallende Wijngebieden van Europa’. Dit keer zijn we neergestreken in het bruisende Sussex, in Zuid-Engeland. Een regio die zich met recht de grootste concurrent van Champagne mag noemen. De bodem is vrijwel identiek en het klimaat is de afgelopen decennia zó veranderd, dat het sterk lijkt op het Champagnegebied van de jaren zestig.
Op dinsdag 24 en woensdag 25 juni vindt de NAVO-top plaats in Den Haag. In de dagen daarvoor en tijdens de top worden er extra veiligheidsmaatregelen genomen in de Randstad.
We maken het je graag zo makkelijk mogelijk om jouw ideale wijn te vinden. Daarom kun je vanaf nu op onze website ook zoeken op prijsklasse! Naast het gebruik van de zoekbalk of filters op land, kleur, druif of wijngebied, kun je nu eenvoudig aangeven in welke prijscategorie je wilt zoeken. Of je nu op zoek bent naar een goede huiswijn onder de 10 euro, of juist iets bijzonders voor een speciaal moment – met één klik zie je precies wat er binnen jouw budget past.