We zijn terug met een nieuwe aflevering van Robuust! Deze keer staat een enkele druivensoort centraal. Rutger Siersma deelt zijn ervaringen van zijn reis naar Bordeaux, samen met Victor van Galen, Arjan Dijkman en Antoin Peeters. Deze aflevering werpt stiekem ook een blik op onze aankomende YouTube-documentaire die op donderdag 30 november 2023 te zien zal zijn op het kanaal van Siersma Wijnadvies
Deze week komt onze wijnpodcast Robuust rechtstreeks vanaf het grootste wijnevenement voor professionals: de Wereldse Wijndagen van Delta Wines. Omdat dit toonaangevende wijnbedrijf dit jaar zijn 40-jarig jubileum viert, werd er extra groots uitgepakt. De indrukwekkende Gouwekerk in Gouda vormde het decor waar maar liefst 90 wijnproducenten uit 20 verschillende landen hun wijnen presenteerden.
Vanaf morgenochtend zijn we er weer na onze zomerstop: de wekelijkse wijnpodcast van Nederland. Uitgerust en vol nieuwe verhalen nemen we je mee in een gloednieuwe aflevering van Robuust. Een half uur lang wijnpraat, actualiteit en natuurlijk plezier.
Ook tijdens de zomerstop blijft onze podcast Robuust gestaag beluisterd worden. Terwijl veel luisteraars genieten van vakantie, zien we een lichte stijging in het aantal streams. Blijkbaar is er juist in de zomer wat extra tijd om je te verdiepen in wijn.