HomeActueelSiersma Zomerproeverij | Een enorm succes!
Siersma Zomerproeverij | Een enorm succes!
Nieuws
6 juli 2022
Leestijd: 1 min
Wijn proeven op de Woensberg
Op 1 juli 2022 organiseerden wij onze zomerproeverij. Er waren maarliefst 43 wijnen te proeven, waaronder ook veel wijnen die wij zelf importeren. Het weer was uitstekend en de sfeer zat er goed in. De proeverij vond plaats midden in het bos van de Woensberg, aan de rand van Blaricum en Huizen. Gasterij t’ Nennetje verzorgde een
6-gangen walking dinner, waar onze gasten heerlijk van hebben kunnen genieten!
Het was één groot succes! Wij hebben genoten van de sfeer en alle gezelligheid op deze toplocatie. Iedereen super bedankt voor jullie komst en tot de volgende proeverij!
De Weissburgunder van Van Volxem is een elegante en karaktervolle witte wijn gemaakt van Pinot Blanc. De perfecte begeleider bij Asperges, maar ook heerlijk op het terras in de lentezon.
Er zijn nog maar een paar tickets beschikbaar voor ons 20-jarig jubileumdiner! Dit bijzondere moment willen we natuurlijk samen met jou vieren.
Op vrijdagavond 28 augustus ben je van harte welkom voor een sfeervol 4-gangen shared dining diner aan lange tafels. Tijdens deze avond nemen we je mee door 20 jaar Siersma Wijnadvies! Uiteraard met prachtige wijnen en bijpassende gerechten.
Na onze wijnreis naar het zonnige Alentejo - waar we het bijzondere wijnhuis Esporão hebben bezocht - waren we meteen verkocht. We kregen een mooie rondleiding door de kelders, waar liefde de voor het product en de passie duidelijk voelbaar zijn. Wat vooral indruk maakte, is hoe bewust ze hier werken: volledig biologisch en met veel respect voor natuur en omgeving.