HomeActueelSiersma Zomerproeverij | Een enorm succes!
Siersma Zomerproeverij | Een enorm succes!
Nieuws
6 juli 2022
Leestijd: 1 min
Wijn proeven op de Woensberg
Op 1 juli 2022 organiseerden wij onze zomerproeverij. Er waren maarliefst 43 wijnen te proeven, waaronder ook veel wijnen die wij zelf importeren. Het weer was uitstekend en de sfeer zat er goed in. De proeverij vond plaats midden in het bos van de Woensberg, aan de rand van Blaricum en Huizen. Gasterij t’ Nennetje verzorgde een
6-gangen walking dinner, waar onze gasten heerlijk van hebben kunnen genieten!
Het was één groot succes! Wij hebben genoten van de sfeer en alle gezelligheid op deze toplocatie. Iedereen super bedankt voor jullie komst en tot de volgende proeverij!
Deze zaterdagmiddag hebben we Nick Siersema van Jordan Wines te gast in onze winkel in Huizen. Nick zal tussen 14:00 en 17:00 uur een zeer interessante greep uit het assortiment van dit Zuid-Afrikaanse wijnhuis laten proeven.
Soms proef je een wijn waarvan je direct denkt: dit klopt gewoon. Dat hadden wij met de wijnen van Bodega Matsu. En dus hebben we direct besloten: deze móeten in het assortiment. Bodega Matsu komt uit het ruige Toro, een wijngebied dat bekend staat om zijn krachtige, geconcentreerde rode wijnen.
Deze week hadden we in onze wekelijkse wijnpodcast niemand minder dan Jan Smit te gast. De Volendamse zanger is onlangs zijn eigen wijn gaan maken in Rioja: Vino Herrero. Een heerlijke frisse witte wijn.