In het weekend van Vorstelijk Proeven in Baarn nemen wij op de vrijdag en op de zaterdag alvast een ‘voorproefje’ op dit grootste wijnevenement van Baarn. Op vrijdag hebben wij Domaine Bassac te gast in de winkel en op zaterdag zijn we ‘ietsje’ noordelijker in Frankrijk met Domaine Boutinot in de Rhône.
Domaine Bassac | Vrijdagmiddag
Van 16:00 tot 18:00 uur zal François Delhon van Domaine Bassac bij ons in de winkel in Baarn zijn om alles over zijn mooie wijndomein te vertellen. Kom gezellig langs en wordt net zo blij als wij van zijn wijnen. lees meer
Domaine Boutinot | Zaterdagmiddag
Van 14:00 tot 17:00 uur zal Andy van Domaine Boutinot uit de Rhône in de winkel in Baarn alles vertellen over de unieke verschillende terroirs waar zijn wijnbedrijf wijnen maakt. Ook op deze middag bent u van harte welkom! lees meer
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.