We hebben een fantastische ‘last minute’ a.s. zaterdag in de winkel in Baarn. Wij krijgen hoog bezoek uit Zuid-Afrika van Paul Boutinot. Dit is de oprichter en eigenaar van Waterkloof Wines. Het biodynamische wijnhuis dat o.a. ook de huisvestiging is van het allerbeste restaurant van Zuid-Afrika.
11:00 - 13:00 uur
Paul zal van 11:00 tot 13:00 uur aanwezig zijn in onze wijnwinkel in Baarn. Hij zal alles kunnen vertellen over de bijzondere manier van wijnmaken op het wijnhuis en natuurlijk is er ook genoeg te proeven en te ruiken. Zorg dat u dit exclusieve bezoek niet mist!
Restaurant
Het wijnhuis is ook de plek waar het gelijknamige restaurant zich huisvest. En dit restaurant is afgelopen jaar uitgeroepen tot beste restaurant van Zuid-Afrika!
Waterkloof
Biodynamic Wines
Bij Waterkloof geloven ze in The Circle of Life. Wat je krijgt vsn de natuur geef je terug. Zo werken ze of de hele 'farm' biodynamisch. In dit filmpje zie je perfect wat ze daar mee bedoelen.
Op woensdag 11 juni van 19:30 tot 21:30 geven we een masterclass volledig gewijd aan de Côtes de Beaune, het zuidelijke deel van de Bourgogne. Tijdens deze avond nemen we de tijd om alle dorpen in de streek te bespreken en de verschillen in stijl, bodem en karakter te ontdekken.
Zin in een avond vol topwijnen en bijzondere verhalen? Dan wil je deze proeverij niet missen! Op donderdag 26 juni proef je samen met een kleine groep wijnliefhebbers 10 exclusieve wijnen, elk met een gemiddelde winkelwaarde van zo’n € 50 per fles.We nemen je mee in de wereld van hoogwaardige wijn: van elegante Bourgognes tot karaktervolle wijnen uit minder bekende regio’s. Bij elke wijn vertellen we het verhaal achter de fles – over de wijnmakers, de streek en wat de wijn zo bijzonder maakt. Je leert, proeft en ontdekt.
Op vrijdagavond 3 oktober 2025 is het weer zover: de ‘beruchte’ Huizer Wijnroute vindt opnieuw plaats in het centrum! Wie een glas weet te bemachtigen, kan zich verheugen op een avond vol gezelligheid, smaakvolle ontdekkingen en natuurlijk heerlijke wijnen. Terwijl je door de sfeervolle straten van Huizen wandelt, wacht bij elke deelnemende winkel een bijzonder klein slokje op je. De lokale winkeliers pakken zoals altijd uit met culinaire amuses die perfect aansluiten bij de geselecteerde wijnen.