** I.v.m. de landelijke wetgeving gaat dit evenement niet door **
Wijnreis
Dit voorjaar zijn zowel Arjan als Rutger op bezoek geweest bij veel verschillende wijnhuizen in Zuid-Afrika. Dit moet natuurlijk resulteren in een schitterende wijnproeverij met de mooiste ontdekkingen uit dit bijzondere land.
Voorjaar en zomer
Wij gaan echte mooie wijnen voor het voorjaar en de zomer laten proeven. En natuurlijk zijn de wijnen te koop met mooie kortingen! Voor deze proeverij hoeft u zich niet aan te melden.
U bent van harte welkom op 28 maart tussen 11:00 en 17:00 uur op de Havenstraat 30 in Huizen.
Hier een kleine greep uit ons Zuid-Afrika assortiment:
Op vrijdag 14 november is het zover: De Wijnproeverij, hét wijnevenement van 2025. In de sprookjesachtige Theetuin Eemnes | Brave Hendrik proef je zo’n 40 prachtige wijnen en geniet je van een 5-gangen walking-dinner. Een avond vol smaak, gezelligheid en inspiratie – allemaal binnen fietsafstand van Huizen, Blaricum, Laren, Eemnes en Baarn.
Op donderdagavond 19 februari organiseren wij, in samenwerking met Café-Restaurant De Krachtcentrale, een fantastisch Winemakers Dinner. Dit keer reizen we af naar Zuid-Frankrijk, waar wijnhuis Plaimont de wijnen verzorgt.