De allerlaatste wijn van de Wijnadvies Traktatie Maand: Calusari Rosé voor maar € 3,95! Dit is het moment om direct in te slaan voor de dampend hete zomer die er aan gaat komen.
Calusari Rosé is onbetwist de allermeest verkochte rosé allertijden bij Siersma Wijnadvies. De wijn komt uit Roemenië en is gemaakt van de Pinot Grigio druif. Een allemansvriend met verleidelijk fruit. Echt een rosé waar je opvallend veel van kan drinken!
Op is écht op
We hebben het regelmatig gezegd bij de dagaanbiedingen, maar deze keer benadrukken we het nog een keer extra: Op is écht op!! Dus kom op tijd om van deze idiote aanbieding te profiteren.
Na onze wijnreis naar het zonnige Alentejo - waar we het bijzondere wijnhuis Esporão hebben bezocht - waren we meteen verkocht. We kregen een mooie rondleiding door de kelders, waar liefde de voor het product en de passie duidelijk voelbaar zijn. Wat vooral indruk maakte, is hoe bewust ze hier werken: volledig biologisch en met veel respect voor natuur en omgeving.
Deze zaterdagmiddag hebben we Nick Siersema van Jordan Wines te gast in onze winkel in Huizen. Nick zal tussen 14:00 en 17:00 uur een zeer interessante greep uit het assortiment van dit Zuid-Afrikaanse wijnhuis laten proeven.
Soms proef je een wijn waarvan je direct denkt: dit klopt gewoon. Dat hadden wij met de wijnen van Bodega Matsu. En dus hebben we direct besloten: deze móeten in het assortiment. Bodega Matsu komt uit het ruige Toro, een wijngebied dat bekend staat om zijn krachtige, geconcentreerde rode wijnen.