De tweede wijn die we presenteren in de Wijnadvies Traktatie Maand is de Grüner Silvaner van Weingut Geil. Sinds 2016 zijn wij de importeur van deze reizende ster uit Rheinhessen. Hier worden pure eerlijke en zuivere wijnen gemaakt die steeds populairder blijken te zijn.
600 Flessen | Ruim 30% korting
Elisabeth en Johan Geil hebben wij al vaak mogen ontmoeten en ze waren direct bereid om mee te doen met deze leuke actie. Zo is het nu mogelijk om deze heerlijke lentewijn voor een groothandelprijs te kunnen kopen. We hebben slechts 600 flessen kunnen krijgen voor deze prijs, dus wees er snel bij!
Droge witte wijn
De Grüner Silvaner van Weingut Geil is puur, zuiver en zacht. Hij is zeker niet te zwaar en heeft een verleidelijke geur van jonge meloen en frisse appels. Vreemd genoeg moet er bij Duitse wijnen altijd een protestmars gevoerd worden om te bewijzen dat deze wijnen niet zoet zijn. Dus nogmaals: Het is echt een mooie droge witte wijn!
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.