HomeActueel17 februari: De Siersma Wijnadvies Winkel
17 februari: De Siersma Wijnadvies Winkel
Nieuws
6 februari 2007
Leestijd: 1 min
Op zaterdag 17 februari opent Siersma Wijnadvies een winkel. Een ‘Wijnspeciaalzaak' aan de rand van het centrum van het Oude Dorp in Huizen ('t Gooi). Het pand is gevestigd tussen de oude boerderijen op de Havenstraat 22a (Voor de kenners: Dit is precies in de bocht die de Havenstraat maakt vanaf de oude vissershaven van Huizen naar de Oude Kerk in het centrum). De winkel is voor iedereen, die van wijn houdt, vol met leuke wijnen die vooral geselecteerd zijn omdat ze qua prijs een hele goede kwaliteit hebben.
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.