HomeActueel#6 Aqua di Cedro | €19,95 ipv €24,95 (20% korting!)
#6 Aqua di Cedro | €19,95 ipv €24,95 (20% korting!)
Nieuws
22 april 2021
Leestijd: 1 min
Let op: Deze aanbieding is helaas reeds verlopen!
Gedestilleerd
Siersma Wijnadvies heeft naast wijn ook een klein assortiment gedestilleerd. Denk hierbij aan een aantal bijzondere Genevers, whisky's en cognaqs. Maar er is een product welke wij het best verkopen: Aqua di Cedro! Een Italiaanse 'Limoncello' op basis van Grappa! Een buitengewoon lekker digestief, welke je altijd in de vriezer zou moeten hebben!
Deze Aqua di Cedro wordt gemaakt door Nardini. Dit is de oudste maar ook één van de beste grappa producenten van Italië. Met deze waanzinnige Acqua di Cedro hebben ze een blanke Limoncello gemaakt op basis van Grappa. Zacht, verfijnd, stroperig en werkelijk een genot om te drinken.
20% Korting
Tijdens de Wijnadvies Traktatie Maand hebben we op donderdag 22 april deze ‘zomerse likeur’ te koop met 20% korting!
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.