Soms gebeurt het gewoon, je hebt een winkel vol wijnen en ineens valt je oog op een bijzonder etiket! Een grote poort met uilen erop. En wat is deze fles gevuld met een heerlijke wijn! Hij is er zowel in het wit als in het rood. Deze wijnen uit Swartland in Zuid-Afrika moet je volgens ons een keer geprobeerd hebben.
Het verhaal van onze Gatekeepers rood en wit? Een top prijs-kwaliteitverhouding in de wijn, welke het meer dan verdient om in het herfstzonnetje te staan.
Daarom: De hele maand november voor een superzacht prijsje!
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.