Wij hebben heugelijk nieuws! Per 1 oktober 2021 zal onze derde vestiging openen en wel in het mooie kunstenaarsdorp Laren (Noord-Holland). Op een plek waar tot 15 jaar geleden ook al een wijnhandel gevestigd was zullen wij met ons fijne wijnassortiment en met veel plezier en service de inwoners gaan bedienen.
Bonte Paard
De winkel komt op de Burgemeester van Nispen van Sevenaerstraat 3. Dit pand is gelegen aan de mooie brink en direct tegenover het beroemde Bonte Paard!
Sociale media
Vanzelfsprekend houden wij jullie via alle sociale media en via deze website op de hoogte van alle ontwikkelingen omtrent de opening van Siersma Wijnadvies Laren.
Hoe vaak wij wel niet de vraag krijgen: ‘Maar wat vind jij zelf nou écht lekker?’ Meestal volgt dan het politiek correcte antwoord: dat hangt van het moment af. En natuurlijk: Champagne kan altijd! Maar stiekem is er nog zo'n wijn die we hier bijna unaniem zouden kunnen roepen. Alleen moeten we daarna meestal wel uitleggen wat Frühburgunder eigenlijk is. Want die druif kent lang niet iedereen.
Deze maand doen we het eens anders. Niet één Wijn van de Maand, maar een setje: rood én wit van dezelfde wijnmaker!
Pagos del Rey is een topproducent uit Spanje en maakt wijnen die over de hele wereld worden verkocht. Maar ze zijn óók verantwoordelijk voor onze premium huiswijn Analivia. En dat is precies waar wij van houden: heel veel wijn voor heel weinig geld!
Ja, dat klinkt gek. Maar over vier maanden hebben we het alweer achter de rug en bereiden we ons voor op de harde knallen. Enkel die van de champagnekurken natuurlijk!