Sinds wij bezig zijn met de opnames voor een miniserie op YouTube over Nederlandse wijn gaat er een wereld voor ons open. Wat wordt er fantastische kwaliteit gemaakt in ons land. En precies tijdens onze openbaring verschijnt er de allereerste Nederlandse Wijn & Spijsgids.
Alle wijndomeinen uit Nederland
De naam van de gids zegt voldoende. Dit is een nagenoeg compleet overzicht van alle wijndomeinen uit Nederland. Aangevuld met heerlijke recepten en gastronomische combinaties! Echt een musthave voor de ware wijnliefhebber. De gids is te koop bij ons in de winkels of via de website van De Nederlandse Wijn & Spijsgids.
Advertentie
door onze documentaires zijn we extra fan van Nederlandse wijn geworden en hebben natuurlijk ook een pagina gekregen om aandacht te vragen voor de mooie beelden die we aan het maken zijn.
De eerste proeverijen van Bordeaux 2024 geven een duidelijk beeld: deze jaargang is gemiddeld minder sterk dan de meeste recente jaren. De kwaliteit wordt vaak vergeleken met 2021, wat betekent dat de prijs doorslaggevend zal zijn voor de koopwaardigheid. Hoewel er op topniveau enkele verrassend geslaagde wijnen zijn gemaakt, geldt in brede zin: alleen tegen de juiste prijs zijn deze wijnen interessant. Bordeaux 2024 vraagt dus om scherpe selectie.
“Heb je nog iets nieuws ontdekt?” – een vraag die we regelmatig krijgen. En eerlijk is eerlijk: in de wijnwereld valt er altijd wat te ontdekken, maar écht vernieuwend is het niet altijd. Daarom zijn we extra enthousiast als we stuiten op een 'slapend' wijngebied waar ineens iets spannends gebeurt. Zoals in Madiran.
Koningsdag valt dit jaar op zaterdag 26 april. Een perfecte dag voor oranje feestjes, vrijmarkten en borrels! Maar let op: onze winkels zijn op Koningsdag gesloten. En omdat zondag 27 april ook een sluitingsdag is, kun je pas maandag weer bij ons terecht.