Als een van de eerste wijnwinkels in Nederland hebben wij een unieke Wijnadvies App gemaakt! Met de App leer je meer over wijnen, onthoud je je favorieten uit ons assortiment en herken je direct onze wijnen door de streepjescodescanner die in de App zit. De Quiz Met de App van Siersma Wijnadvies kan je heel eenvoudig meer verstand van wijn krijgen. Door de quiz te spelen leer je alles over de druivenrassen en de wijngebieden. Maar je komt er ook achter of een bepaalde wijn goed gaat bij een specifiek gerecht. Zodra je 50 vragen goed beantwoord hebt dan krijg je de ‘Bronzen-druif-status’. Bij 500 vragen goed wordt je een zilveren druif. Bij 1000 vragen goed dan wordt de druiventros goud! Als je bij ons in de winkel komt en je status laat zien krijg je op een geselecteerd assortiment de desbetreffende kortingen! Uw favoriete wijnen Met de speciale barcodescanner in de Wijnadvies App kunt u alle wijnen uit ons assortiment scannen en vervolgens beoordelen. Het beoordelen gaat met behulp van 5 sterren. Op deze manier heeft u dus altijd in uw telefoon opgeslagen welke wijn uw favoriet is. Ook bij het beoordelen is een ‘goudenstatus’ te behalen. Wanneer u 5 wijnen heeft beoordeeld wordt de fles brons, bij 10 wordt hij zilver en bij 25 beoordelingen zal de fles goud worden. Ook bij deze beoordelingen zijn in de winkel kortingen te krijgen op het geselecteerde assortiment. Actueel nieuws In de App hebben we ook een rubriek: nieuws. Hier leest u dagelijks actueel nieuws over de wijnwereld en over leuke acties die wij organiseren. [video type="youtube" clip_id="CBTRIgKn9H8"]
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.