Heeft u interesse in de mooie wijnen van Pierre-Yves Colin-Morey? Wij krijgen met een paar weken veel verschillende wijnen van hem en zijn vrouw en vader binnen. Echter zijn het soms enkele flessen per wijngaard. Daarom maken wij geen producten aan voor deze wijnen in onze webwinkel.
We zijn weer onderweg voor onze YouTube-serie ‘De Meest Opvallende Wijngebieden van Europa’. Dit keer zijn we neergestreken in het bruisende Sussex, in Zuid-Engeland. Een regio die zich met recht de grootste concurrent van Champagne mag noemen. De bodem is vrijwel identiek en het klimaat is de afgelopen decennia zó veranderd, dat het sterk lijkt op het Champagnegebied van de jaren zestig.
Op dinsdag 24 en woensdag 25 juni vindt de NAVO-top plaats in Den Haag. In de dagen daarvoor en tijdens de top worden er extra veiligheidsmaatregelen genomen in de Randstad.
We maken het je graag zo makkelijk mogelijk om jouw ideale wijn te vinden. Daarom kun je vanaf nu op onze website ook zoeken op prijsklasse! Naast het gebruik van de zoekbalk of filters op land, kleur, druif of wijngebied, kun je nu eenvoudig aangeven in welke prijscategorie je wilt zoeken. Of je nu op zoek bent naar een goede huiswijn onder de 10 euro, of juist iets bijzonders voor een speciaal moment – met één klik zie je precies wat er binnen jouw budget past.