De wijn Groot Geluk is een merk. Een naam die al een goed gevoel geeft voordat u ook maar één slok wijn in uw mond heeft. Een wijn met zo een naam is altijd leuk om te krijgen en om cadeau te geven. Maar het merk Groot Geluk heeft nu iets voor elkaar weten te krijgen waar de hele wijnmarkt van op zijn kop staat: Groot Geluk Dimension of the Cape. Met deze exclusieve premium serie wil Groot Geluk laten zien hoe mooi de mooiste wijnen kunnen zijn uit Zuid-Afrika. Voor de Chardonnay is de hulp ingeroepen van de vrouwelijke wijnmaakster Samantha O’Keefe, verantwoordelijk voor de wijnen van Lismore Wines. De Chardonnay is helaas inmiddels uitverkocht!
Als het eenmaal april is, dan kun je er echt niet meer omheen: de lente is begonnen! Alle bomen gaan bloeien en steeds vaker kun je lekker buiten een glas wijn drinken. Een heerlijke tijd, vinden wij. En hoewel wij ook in de winter gerust een fles rosé openmaken, is het ineens meer verantwoord om deze volwaardige lichtroze wijn in het openbaar te drinken. En wat is dat lekker!
San Gimignano is een dorpje in Toscane. Een uitzonderlijk dorpje kunnen we wel zeggen. Tussen het geweld van stevige rode wijnen zoals Chianti en Montepulciano maken ze hier vooral witte wijnen. En hele fijne, lieve, frisse witte wijnen zelfs. Van de Vernaccia-druif.
Vrijdag jl. hebben we enkel via een nieuwsflits per e-mail onze volledige allocatie Apostelhoeve Cuvée XII verkocht (nog echt maar 24 flesjes beschikbaar). Wat we er eigenlijk ook bij hadden moeten vertellen, is dat we dit jaar voor het eerst ook 60 flessen van de nieuwe mousserende wijn van De Apostelhoeve hebben mogen inkopen: Cuvée St. Pieter 2023.