HomeActueelDoorslaand succes Bayas Tinto en Blanco
Doorslaand succes Bayas Tinto en Blanco
Nieuws
23 maart 2022
Leestijd: 1 min
Spanje Maand
De Spanje Maand vordert al behoorlijk snel. De hele maand hebben we allemaal heerlijke Spaanse wijnen in de aanbieding. Op de Socials kleurt alles rood en geel en we zijn zelf heerlijk op wijnreis geweest naar Rioja.
Bayas
De officiële wijn van de maand voor maart is dan natuurlijk ook Spaans. Deze maand is er een duo-rol voor het wijnhuis Chozas Carrascal met hun nieuwe heerlijke drinkwijn Bayas; zowel in het rood als in het wit.
Bestverkochte
Of het door het heerlijke lente weer komt, of puur door de hoge prijs-kwaliteit-balans dat weten we niet, maar deze wijnen zijn niet aan te slepen. We mogen oprecht zeggen dat ze in onze top 5 staan van bestverkochte wijn van de maand allertijden!
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.