Misschien heeft u ze als eens gezien? Onze filmpjes over wijn. Al sinds de start van Siersma Wijnadvies gaan wij regelmatig op pad met een cameraploeg om mooie filmpjes te maken over wijnen.
Drone
Zo hebben we in het verleden een filmpje gemaakt over de Apostelhoeve in Zuid-Limburg en ook over het mooie wijngebied: De Champagne. Het laatste filmpje dat we maakte ging over ons nieuwe winkelpand in Huizen. We hebben daar zelfs een drone voor gebruikt om nog mooiere beelden te maken.
We kunnen terugkijken op een zeer geslaagd Winemakers Diner gisteravond in De Krachtcentrale in Huizen. Helemaal uit Zuidwest-Frankrijk was Tristan van het wijnhuis Plaimont overgekomen om aan in totaal 75 enthousiaste wijnliefhebbers alles te vertellen over de wijnen van dit zeer boeiende wijnhuis.
Begin deze maand voorspelden we het al: de nieuwste Nero d’Avola in ons assortiment zou een verkoopsucces worden. De combinatie van producent Vanitá en de exclusieve productiemethode was voor ons een simpele optelsom met een duidelijke uitkomst. En dat bleek te kloppen: de wijn was na tien dagen al volledig uitverkocht.
De internationale wijnbeurs Wine Paris 2026 heeft opnieuw laten zien dat Parijs dé ontmoetingsplek is geworden voor de mondiale wijnwereld. Met recordcijfers, een sterk groeiend internationaal karakter en een duidelijke focus op de toekomst van de sector, werd de editie van februari 2026 door velen gezien als een groot succes.