Sinds dit weekend staat er een prachtig zandsculptuur in de wijnwinkel in Huizen. Het beeldwerk van zand stelt mevrouw Horst voor. Mevrouw Horst was de laatste dame die nog echt in de Huizer kledendracht liep.
Sand Artist
Dit kunstwerk is onderdeel van de Historisch Huizen Zandbeelden Route. Een idee van Paul en Remy Hoggard. Remy groeide op in Huizen en is inmiddels een wereldberoemd Sand Artist.
De route is te volgen via Facebook. Er zijn nu ook al beelden bij o.a. Bakker Bart, Sonia Bloemen en Boekhandel Flevo.
Na onze wijnreis naar het zonnige Alentejo - waar we het bijzondere wijnhuis Esporão hebben bezocht - waren we meteen verkocht. We kregen een mooie rondleiding door de kelders, waar liefde de voor het product en de passie duidelijk voelbaar zijn. Wat vooral indruk maakte, is hoe bewust ze hier werken: volledig biologisch en met veel respect voor natuur en omgeving.
Deze zaterdagmiddag hebben we Nick Siersema van Jordan Wines te gast in onze winkel in Huizen. Nick zal tussen 14:00 en 17:00 uur een zeer interessante greep uit het assortiment van dit Zuid-Afrikaanse wijnhuis laten proeven.
Soms proef je een wijn waarvan je direct denkt: dit klopt gewoon. Dat hadden wij met de wijnen van Bodega Matsu. En dus hebben we direct besloten: deze móeten in het assortiment. Bodega Matsu komt uit het ruige Toro, een wijngebied dat bekend staat om zijn krachtige, geconcentreerde rode wijnen.