Morgen is er weer de Huizerdag in het mooie dorp Huizen. Het gezellige centrum staat vol met leuke kraampjes en ’s avonds zijn er veel optredens van leuke artiesten. Echt een goede reden om eens naar dit oude Zuiderzee dorpje te komen.
5 + 1
En als u dan toch in Huizen bent, kom ook gezellig bij ons in de winkel op de Havenstraat langs! Wij hebben namelijk een spectaculaire actie bij ons in de winkel. Elke 6e fles is gratis! U koopt een doos van zes dezelfde wijnen, en u rekent er maar vijf af.
Voorwaarden
Dit is alleen geldig op de Huizerdag, op zaterdag 9 september 2017, bij ons in de winkel. De wijnen moeten opgehaald worden en de actie is geldig zolang we voorraad hebben van de wijnen. We ontvangen u graag bij ons in de winkel!
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.