Op donderdag 22 februari 2024 organiseren wij een Italië proeverij!
Dit land staat bekend om zijn veelzijdigheid en vele inheemse druivenrassen. Elk gebied heeft zijn eigen microklimaat, druivensoort en manier van wijn maken. Dit zorgt voor een enorme diversiteit qua wijnen!
Van 19:00 tot 21:30 uur nemen we je mee op een reis door de heuvels van Toscane, de charmante straten van Barolo, de wijngaarden van Valpolicella, de zonnige Siciliaanse kust en de verrukkelijke wijnen van Puglia.
Proef de bekende druivensoorten die Italië wereldberoemd hebben gemaakt!
Tickets
Tickets voor deze proeverij kosten €35,- per persoon. Je proeft 10 verschillende Italiaanse wijnen, waarbij onze wijnadviseur prachtige en leerzame verhalen vertelt over de druiven en de herkomst van de wijn. Uiteraard staat er ook een mooi plankje op tafel met verschillende soorten kazen en lekkernijen.
Snel uitverkocht
Onze proeverijen zijn vaak snel uitverkocht. We hebben maar plek voor 15 personen, dus koop snel je tickets om teleurstelling te voorkomen!
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.