HomeActueelKoopzondag in Laren | 7 november 13:00 - 17:00
Koopzondag in Laren | 7 november 13:00 - 17:00
Nieuws
2 november 2021
Leestijd: 1 min
Kersverse wijnwinkel
Elke eerste zondag van de maand is er een collectieve koopzondag met de winkeliers van Laren. En als kersverse wijnwinkel in dit mooie dorp doen wij daar natuurlijk ook aan mee.
Zondag 7 november
Onze winkel aan de Burgemeester van Nispen van Sevenearstraat 3 zal op zondag 7 november open zijn van 13:00 tot 17:00 uur. Een mooi moment om de nieuwe winkel een keer te bekijken en uw wijnvoorraad aan te vullen.
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.