Wij zijn morgen extra open met onze wijnwinkel in Huizen. Dit doen wij om u nog meer de gelegenheid te bieden om langs te komen met uw kerstdiner. Wij hebben bij elk gerecht een passende wijn/ spijscombinatie. Natuurlijk kunnen wij ook nog mooie kistjes met relatiegeschenken voor u maken. Ook hiervoor hebben wij nog een zeer ruim assortiment op voorraad. Kom gezellig morgen langs in onze winkel aan de Havenstraat 30 in Huizen. We ontvangen u graag!
In onze nieuwste documentaire over Rías Baixas vertellen we het verhaal van een bijzondere wijnregio in het noordwesten van Spanje. We nemen je mee langs de Atlantische kust, laten je kennismaken met de Albariño-druif en duiken in de karakteristieke stijl van de wijnen uit deze streek. Maar… soms gaat er ook iets mis.
In onze YouTube-serie 'De meest opvallende wijngebieden van Europa' verkennen we wijnregio’s die je niet direct bovenaan de lijst zou verwachten, maar dat misschien wél zouden moeten staan. Na onze eerste reis naar de Moezel trokken we dit keer naar het uiterste noordwesten van Spanje: Galicië.
Wat een ontzettend lekkere witte wijn hebben we weer gevonden als Wijn van de Maand: de Kaiken Semillon/Sauvignon uit Argentinië. Een smaakvolle, frisse wijn met karakter.