Château Margaux wil zijn ‘grand vin’ binnen een jaar of drie als geheel ‘organisch’ in de handel brengen. Dat geldt niet voor de tweede en derde wijn van deze appellation communale, tevens een premier grand cru classé. Margaux heeft de laatste jaren proeven genomen met verschillend bewerkte percelen. Die hebben uitgewezen dat de organisch gekweekte druiven de mooiste tannines opleveren.Het kurkprobleem denkt het château straks te vermijden door flesafsluiting door middel van een schroefdop.
Naar aanleiding van Jorg zijn wijnreis naar Rueda hebben we twee bijzondere nieuwe wijnen aan ons assortiment toegevoegd. Tijdens zijn bezoek aan Menade ontdekte hij wijnen die echt uitblinken in kwaliteit en karakter. Beide flessen laten prachtig zien wat Noord-Spanje te bieden heeft met een Verdejo en een Godello van hoog niveau. De combinatie van puurheid, expressie en uitstekende prijs kwaliteit maakt ze echt het proeven meer dan waard. Een mooie toevoeging voor iedereen die houdt van frisse, elegante witte wijnen met diepgang.
Sinds kort hebben we een exclusieve WhatsApp-groep van Siersma Wijnadvies. In deze groep bieden we kleine, bijzondere partijen wijn aan die vaak zó schaars zijn dat ze niet eens op onze reguliere webshop verschijnen.
Deze maand hebben we de drie witte wijnen van False Bay in de aanbieding. Eigenlijk bijna onmogelijk, want: deze wijnen zijn normaal gesproken al absurd goed geprijsd voor de kwaliteit die je krijgt.