HomeActueelNieuw WhatsApp-nummer voor Siersma Wijnadvies
Nieuw WhatsApp-nummer voor Siersma Wijnadvies
Nieuws
2 december 2025
Jorg Timmerman
Leestijd: 1 min
Bereikbaar
Vanaf vandaag zijn wij bereikbaar via een nieuw zakelijk WhatsApp-nummer. Het eerdere nummer is komen te vervallen, dus gebruik vanaf nu dit nummer voor al jouw vragen, bestellingen en persoonlijk wijnadvies.
We kunnen terugkijken op een zeer geslaagd Winemakers Diner gisteravond in De Krachtcentrale in Huizen. Helemaal uit Zuidwest-Frankrijk was Tristan van het wijnhuis Plaimont overgekomen om aan in totaal 75 enthousiaste wijnliefhebbers alles te vertellen over de wijnen van dit zeer boeiende wijnhuis.
Begin deze maand voorspelden we het al: de nieuwste Nero d’Avola in ons assortiment zou een verkoopsucces worden. De combinatie van producent Vanitá en de exclusieve productiemethode was voor ons een simpele optelsom met een duidelijke uitkomst. En dat bleek te kloppen: de wijn was na tien dagen al volledig uitverkocht.
De internationale wijnbeurs Wine Paris 2026 heeft opnieuw laten zien dat Parijs dé ontmoetingsplek is geworden voor de mondiale wijnwereld. Met recordcijfers, een sterk groeiend internationaal karakter en een duidelijke focus op de toekomst van de sector, werd de editie van februari 2026 door velen gezien als een groot succes.