HomeActueelNieuwe zeer chique geschenkverpakkingen
Nieuwe zeer chique geschenkverpakkingen
Nieuws
10 november 2021
Leestijd: 1 min
Stijgende houtprijzen
Traditiegetrouw worden er in de Kerstmaand altijd enorm veel houten kistjes verstuurd en weggegeven aan tal van relaties. Een mooi gebaar en met een fles wijn is altijd iedereen blij. Toch heeft de bewustwording van de klimaatproblemen en de enorme stijging van de houtprijzen ons begin dit jaar aan het denken gezet.
Unieke geschenkdoos
Speciaal voor ons is er een unieke geschenkdoos ontwikkeld die zowel voor één als voor twee flessen wijn te gebruiken is. Deze luxe geschenkverpakking is prachtig donker van kleur en heeft een fluwelen binnenkant. In onze beleving zelfs chiquer en boven alles minder bosvernietigender dan de houten geschenkdoos.
Verzenden
Naast de geschenkdoos hebben wij ook een perfect passende verzenddoos gemaakt voor de nieuwe verpakking die een veilige aankomst garandeert. Mede door onze jarenlange ervaringen met het versturen van wijn naar veel verschillende adressen zijn wij tegen grote aantallen opgewassen. PostNL heeft er in de weken vóór kerst wel wat meer moeite mee. Dus is een tijdige bestelling zeker aan te raden!
Champagne kennen we als fris, elegant en relatief licht in alcohol. Meestal staat er zo’n 12% op het etiket. Maar de oogst van 2026 zet de Champagnestreek voor een bijzonder probleem: de druiven zijn zó rijp dat op sommige plekken potentiële alcoholpercentages van 14 en zelfs 15% zijn gemeten. Dat is voor Champagne ongekend hoog.
Chardonnay blijft ongelofelijk populair. Dat merken we iedere dag in onze winkels in Huizen en Baarn, maar ook via de webwinkel. La Villette, Reveur en Bertholets zijn de echte hardlopers!
Maar deze maand hebben we een Chardonnay die eigenlijk van een ander niveau is onder het tientje weten te trekken. Een oude bekende: Bergsig Chardonnay. Een heerlijke Zuid-Afrikaanse Chardonnay: vol, boterig en lekker rijk van smaak.
Hoe vaak wij wel niet de vraag krijgen: ‘Maar wat vind jij zelf nou écht lekker?’ Meestal volgt dan het politiek correcte antwoord: dat hangt van het moment af. En natuurlijk: Champagne kan altijd! Maar stiekem is er nog zo'n wijn die we hier bijna unaniem zouden kunnen roepen. Alleen moeten we daarna meestal wel uitleggen wat Frühburgunder eigenlijk is. Want die druif kent lang niet iedereen.