Op zaterdag 19 oktober zal de exportmanager van het Champagnehuis De Venoge bij ons in de winkel aanwezig zijn om zijn bijzondere mousserende wijnen te laten proeven. De Venoge is een middelgroot wijnhuis dat bijzondere mooie Champagnes maakt. Het is zeker niet de eerste keer dat het gerenommeerde Champagnemerk onze winkel aan doet. Al zeker twee keer eerder kregen wij bezoek, toen nog in onze oude winkel. Op de 19e van oktober zal het de eerste keer zijn dat De Venoge Siersma Wijnadvies komt vereren met een bezoek in onze nieuwe winkel. Champagne De Venoge maakt een mooie reeks van verschillende mousserende wijnen van de Pinot Noir, Chardonnay en Pinot Meunier. Ook zijn zij verantwoordelijk voor de Cuvée Louis XVI. Een top-cuvée die zeker 20 jaar oud kan worden.
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.