HomeActueelOVERZICHT | Ook in mei: Veel aanbiedingen
OVERZICHT | Ook in mei: Veel aanbiedingen
Nieuws
2 mei 2020
Leestijd: 2 min
Veel thuis
Ook in mei zijn we nog veel thuis en ook deze maand belooft het veelal mooi weer te worden. Daarom hebben we ook deze maand veel exclusieve aanbiedingen. Veel voorraad die normaal naar de restaurants gaan hebben wij nu met de meest scherpste prijzen ooit voor u in de aanbieding.
Hier een overzicht:
Coral Reef
Natuurlijk hebben we een officiële ‘voorzitter van de aanbiedingen’: De Wijn van de Maand. Een nieuwe wijn die we vonden in Australië. Deze Coral Reef is gemaakt van Chardonnay en Semillon en is vol en rijk van smaak.
False Bay
Al jaren werken wij met de fantastische serie False Bay. Dit zijn wijnen gemaakt door de wijnmakers van Waterkloof en zijn zeer hoog van kwaliteit. Nieuw in ons assortiment is de Sauvignon Blanc. Volgens ons gehele team de lekkerste Sauvignon Blanc in deze prijsklasse!
Wij zijn sinds eind vorig jaar exclusief importeur van Missetti uit het zuiden van Italië. Een ‘Amarone’-stijl rode wijn van de immens populaire Primitivo en negroamaro. Wij krijgen online bestellingen uit het hele land voor deze wijn. Echt een paradepaardje dus!
Valdelagune
We hebben één wijn qua aanbieding weten ‘door te trekken’ in mei: Valdelagune Cuvée Special. Een Verdejo uit Spanje die enorm fruitig en vol is. Als u deze wijn nog nooit heeft geproefd mist u echt iets!
Een wijn die veel in de horeca geschonken wordt omdat hij als een ‘allemansvriend’ betiteld mag worden is Montes. Met de Sauvignon, Chardonnay en Merlot hebben we de prijs bij de importeur weten te drukken en die berekenen we graag door aan u in positieve zin!
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.