Sinds oktober 2021 hebben wij ook een vestiging in het mooie Laren (Noord-Holland). We zitten met onze winkel aan de prachtige historische Brink. Alhoewel er ruim 40 parkeerplekken in de buurt zijn, zijn deze normaal gesproken behoorlijk bezet.
Normaal gesproken
Maar niets is normaal gesproken op dit moment. Veel andere winkels zijn helaas gesloten en ook de horeca mag de deuren niet openen. Daarom is het veel rustiger met auto’s in Laren en is het veel makkelijker parkeren. Dit geldt ook bij ons voor de deur.
Hoe vaak wij wel niet de vraag krijgen: ‘Maar wat vind jij zelf nou écht lekker?’ Meestal volgt dan het politiek correcte antwoord: dat hangt van het moment af. En natuurlijk: Champagne kan altijd! Maar stiekem is er nog zo'n wijn die we hier bijna unaniem zouden kunnen roepen. Alleen moeten we daarna meestal wel uitleggen wat Frühburgunder eigenlijk is. Want die druif kent lang niet iedereen.
Deze maand doen we het eens anders. Niet één Wijn van de Maand, maar een setje: rood én wit van dezelfde wijnmaker!
Pagos del Rey is een topproducent uit Spanje en maakt wijnen die over de hele wereld worden verkocht. Maar ze zijn óók verantwoordelijk voor onze premium huiswijn Analivia. En dat is precies waar wij van houden: heel veel wijn voor heel weinig geld!
Ja, dat klinkt gek. Maar over vier maanden hebben we het alweer achter de rug en bereiden we ons voor op de harde knallen. Enkel die van de champagnekurken natuurlijk!