In deze nieuwe aflevering van Robuust praat Rutger met zijn wijnvriend, businesspartner en collega Richard Bruijne over al zijn veelzijdige activiteiten in de wijn. Richard organiseert wijnkoper, zoekt naar wijn en is mede-eigenaar van BijDeWijn: een bedrijf dat producten ontwikkelt om bij de wijn te verkopen zoals mooie waterflessen, limoncello en sinds zeer recent ook een verfijnde exclusieve gin.
Robuust
Robuust is de Wijnpodcast van Siersma Wijnadvies waarin Rutger Siersma wekelijks een gesprek heeft met een toonaangevend persoon uit de wijnwereld.
Deze week komt onze wijnpodcast Robuust rechtstreeks vanaf het grootste wijnevenement voor professionals: de Wereldse Wijndagen van Delta Wines. Omdat dit toonaangevende wijnbedrijf dit jaar zijn 40-jarig jubileum viert, werd er extra groots uitgepakt. De indrukwekkende Gouwekerk in Gouda vormde het decor waar maar liefst 90 wijnproducenten uit 20 verschillende landen hun wijnen presenteerden.
Vanaf morgenochtend zijn we er weer na onze zomerstop: de wekelijkse wijnpodcast van Nederland. Uitgerust en vol nieuwe verhalen nemen we je mee in een gloednieuwe aflevering van Robuust. Een half uur lang wijnpraat, actualiteit en natuurlijk plezier.
Ook tijdens de zomerstop blijft onze podcast Robuust gestaag beluisterd worden. Terwijl veel luisteraars genieten van vakantie, zien we een lichte stijging in het aantal streams. Blijkbaar is er juist in de zomer wat extra tijd om je te verdiepen in wijn.