Vandaag opent de Shore Club haar duren in het Nautisch Kwartier in Huizen. De Shore Club is een hoogwaardig café/ restaurant op de mooiste locatie van het Gooi. Overdag is het dé plek voor een perfecte lunch in combinatie met mooie wijnen en ’s avonds kunt u er terecht voor alweer mooie wijnen, Champagnes, cocktails en natuurlijk ook voor een lekker biertje! Siersma Wijnadvies levert wijnen Met een groot deel van de wijnen die op de kaart staan van de Shore Club mogen wij ons met gepaste trots: hofleverancier noemen. Domaine Saint Mitre, Saint Clair Familly Estate, Telmo Rodriguez en nog veel meer zijn te bestellen terwijl u heerlijk in de zon op het terras zit.
Deze zaterdagmiddag hebben we Nick Siersema van Jordan Wines te gast in onze winkel in Huizen. Nick zal tussen 14:00 en 17:00 uur een zeer interessante greep uit het assortiment van dit Zuid-Afrikaanse wijnhuis laten proeven.
Soms proef je een wijn waarvan je direct denkt: dit klopt gewoon. Dat hadden wij met de wijnen van Bodega Matsu. En dus hebben we direct besloten: deze móeten in het assortiment. Bodega Matsu komt uit het ruige Toro, een wijngebied dat bekend staat om zijn krachtige, geconcentreerde rode wijnen.
Deze week hadden we in onze wekelijkse wijnpodcast niemand minder dan Jan Smit te gast. De Volendamse zanger is onlangs zijn eigen wijn gaan maken in Rioja: Vino Herrero. Een heerlijke frisse witte wijn.