Bij de jaarlijkse top 10 van ‘Wijnwinkel Review’ is Siersma Wijnadvies uit Huizen op de achtste plaats geëindigd. De wijnwinkel van eigenaar Rutger Siersma is hiermee de hoogst genoteerde speciaalzaak uit ’t Gooi.
Wijnwinkel Review gaat als mysterieshopper langs bij alle wijnwinkels in heel Nederland en beoordeeld ze op klantvriendelijkheid, wijnaanbod en de algehele beleving.
Over Siersma Wijnadvies gaf de jury het volgende verslag:
“Een heel mooie zaak met heel aardige, enthousiaste mensen die je met flair en vakmanschap bij de juiste wijnen doen uitkomen. Wij kregen er in ieder geval een uitstekend humeur van. Zelfs in de buitenwijken waar we op de terugweg naar de snelweg doorheen moesten begon de zon te schijnen.” lees meer
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.