Tijdens de kunstmaand van 28 mei t/m 28 juni zullen in verschillende winkels in Laren kunstenaars hun kunstwerken presenteren onder de naam: The Art of Shopping. Bij Siersma Wijnadvies Laren zullen mooie beelden van Marijke van Schaik komen te staan.
Marijke van Schaik
Marijke van Schaik is na een carrière in het vastgoed pas begonnen met het maken van haar kunst. Haar inspiratie komt vooral door de Chinees-Nederlandse modeontwerpster Fong Leng.
‘Haar kleurrijke, vrolijke, levenslustige en gepersonaliseerde gewaden vond ik echt een uiting van vrouwelijke kracht. Durf er te zijn! Geweldig!’ Aldus de kunstenares.
Hoe vaak wij wel niet de vraag krijgen: ‘Maar wat vind jij zelf nou écht lekker?’ Meestal volgt dan het politiek correcte antwoord: dat hangt van het moment af. En natuurlijk: Champagne kan altijd! Maar stiekem is er nog zo'n wijn die we hier bijna unaniem zouden kunnen roepen. Alleen moeten we daarna meestal wel uitleggen wat Frühburgunder eigenlijk is. Want die druif kent lang niet iedereen.
Deze maand doen we het eens anders. Niet één Wijn van de Maand, maar een setje: rood én wit van dezelfde wijnmaker!
Pagos del Rey is een topproducent uit Spanje en maakt wijnen die over de hele wereld worden verkocht. Maar ze zijn óók verantwoordelijk voor onze premium huiswijn Analivia. En dat is precies waar wij van houden: heel veel wijn voor heel weinig geld!
Ja, dat klinkt gek. Maar over vier maanden hebben we het alweer achter de rug en bereiden we ons voor op de harde knallen. Enkel die van de champagnekurken natuurlijk!