Met de lancering van de nieuwe website is er ook iets belangrijks veranderd met betrekking tot de bezorgkosten. We hadden altijd als regel: Vanaf 12 flessen geen bezorgkosten. Dit is nu veranderd in: Vanaf een besteding van € 50,- geen bezorgkosten.
Waarom?
Goede vraag! We willen de drempel lager maken. Het bestellen via onze nieuwe website is zo makkelijk dat we het iedereen willen laten ervaren. En daarbij zien we ook dat we steeds meer dure exclusieve wijnen verkopen. Het is toch een beetje vreemd om ook nog eens bezorgkosten te moeten betalen als u 6 flessen d'Yquem bij ons koopt!
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.