We hebben weer een mooie nieuwe Wijn van de Maand! Een heerlijke rode wijn uit Italie die perfect iets koeler gedronken kan worden. De Colle Corviano Sangiovese hebben wij extra groot ingekocht en dat voordeel berekenen we direct door aan u. Wij geloven er in, dat wanneer u lekkere wijn bij ons koopt, u altijd weer terug komt!
Colle Corviano Sangiovese komt uit de Abruzzo. Een schitterende wijnstreek in het Midden-Oosten van Italië.
Naar aanleiding van Jorg zijn wijnreis naar Rueda hebben we twee bijzondere nieuwe wijnen aan ons assortiment toegevoegd. Tijdens zijn bezoek aan Menade ontdekte hij wijnen die echt uitblinken in kwaliteit en karakter. Beide flessen laten prachtig zien wat Noord-Spanje te bieden heeft met een Verdejo en een Godello van hoog niveau. De combinatie van puurheid, expressie en uitstekende prijs kwaliteit maakt ze echt het proeven meer dan waard. Een mooie toevoeging voor iedereen die houdt van frisse, elegante witte wijnen met diepgang.
Sinds kort hebben we een exclusieve WhatsApp-groep van Siersma Wijnadvies. In deze groep bieden we kleine, bijzondere partijen wijn aan die vaak zó schaars zijn dat ze niet eens op onze reguliere webshop verschijnen.
Deze maand hebben we de drie witte wijnen van False Bay in de aanbieding. Eigenlijk bijna onmogelijk, want: deze wijnen zijn normaal gesproken al absurd goed geprijsd voor de kwaliteit die je krijgt.